بورس موبایل

بهترین مرکز عرضه مستقیم تلفن همراه در وب

تلفن های تماس:

66172062 - 021

66171203 - 021

مسیر شما: صفحه اصلی»اخبار

اخبار

اپل چگونه قادر است آیفون را با قیمتی بالا به فروش برساند؟

دلایلی  که اپل می تواند موبایل هایش را گران تر از سایرین به فروش برساند،  جالب تر اینجاست که پس از پرداخت مبلغ یک آیفون، خریدار آن احساس نمی کند که می توانست خرید بهتری داشته باشد و برای محصول اپل، مبلغی بیشتر از قیمت واقعی اش پرداخت کرده است. این افراد احساس می کنند که سرویس های دریافتی، خود محصول و بار فرهنگی که دریافت می کنند، می تواند توجیه گر قیمت بالا باشد.

عرضه HTC 10 در بازار ایران تا پایان اردیبهشت ماه

جدیدترین پرچمدار اچ تی سی هنوز رسما وارد بازارهای جهانی نشده است. ششم اردیبهشت اچ تی سی مراسمی در تهران برگزار کرد و رسما از این گوشی در ایران رونمایی کرد. در این مراسم به زمان ورود و قیمت این گوشی در بازار کشورمان نیز اشاره‌ شد. 

پیش‌بینی می‌شود آیفون ۲۰۱۷ با بدنه‌ی تمام شیشه‌ای تولید شود

منظور از آیفون ۲۰۱۷ ، آیفونی است که قرار است نه در شهریور ماه آینده، بلکه در شهریور سال آینده معرفی شود.مینگ چی کو (Ming-Chi Kuo) تحلیل‌گر نام آشنای بخش موبایل در تشکیلات KGI Securities، مانند همیشه با یک پیش‌بینی عجیب آمده است تا نظر تمام رسانه‌ها را به خود جلب کند. او این بار ادعا کرده است که اپل قصد دارد مدلی از آیفون را معرفی کند که دارای بدنه‌ای تمام شیشه‌ای خواهد بود.

بورس موبایل بررسی می‌کند
شایعات؛گوشی‌ای به نام نکسوس 6 تولید نخواهد شد

نخستین اجلاس روسا و معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، با هدف بررسی برنامه های این دانشگاه ها در خصوص تحول در آموزش علوم پزشکی، در شیراز در حال برگزاری است.

توافق اپل و موتورولا گوگل بر سر دعوای پتنت‌ ها

حمیدرضا خانکه ، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره این مرکز تحقیقاتی گفت: با تاسیس این مرکز تحقیقاتی و با توجه به وجود اطلاعات بسیار گسترده از انواع بیماریهای روانی در مرکز درمانی، آموزشی روانپزشکی رازی است.

ویدیوی دوبله بورس موبایل؛
معرفی خانواده نوکیا X

اعضای بدن پرستار 66 ساله در اصفهان به بیماران نیازمند اهدا شد. به گزارش بخش خبری مرکز فوق تخصصی درمان‌های نوین، مسول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س)

اطلاعات سریع

آدرس: تهران - خیابان جمهوری

تلفن‌:  021 - 66171203

فکس: 021 - 66172062

ایمیل: info@bursemobile.com

رفتن به بالا